Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fable Fortress

Fable Fortress játéka megújult!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Manóerdő

Go down 
+2
Adelin
Endimyon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Endimyon
Mesekapitány
Mesekapitány
Endimyon


Hozzászólások száma : 48
Registration date : 2008. Mar. 23.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2008 9:18 pm

Ez a meselovagok által levédett terület, ide nem teheti be semmilyen Ragdannal bármilyen kapcsolatban álló lény vagy ember a lábát, hiszen állandó őrizet alatt áll.
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 5:30 pm

*kilép a fák árnyékából, és elfekszik a zsenge füvön, élvezi, hogy a napsugarak megcirógatják az arcát... egyszóval, most jól esik neki heverészni nyugodtan*
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 5:38 pm

*Az erdőben sétálgat, ami Dorient csodálattal tölt el, hisz gyönyörű a hely. A fák lombjai közt fény szűrődik be, ami lányan cirógatja a lány arcát.*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 5:41 pm

*hallja, hogy valaki felé közeledik, viszont most valahogy túl lusta ahhoz, hogy kinyissa a szemeit és felpillantson. Valószínűleg az egyik lovagjelölt lehet az, hiszen eléggé hangosan közlekedik. Ez mosolyt csal az arcára... *
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 5:54 pm

*Még mindig nyugodtan sétálgat az erdőben és szippangatja a finom, friss levegőt.* ~Nagyon szép ez a hely~ *gondolja magában, és csak megy-megy az erdő nyugtató fái közt.*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:00 pm

*még mindig hallja, hogy közeledik valaki, és egyre inkább kezdi furdalni őt a kíváncsiság. A napot éppen eltakarja egy felhő, úgyhogy rászánja magát az ismeretlen becserkészésére. Felugrik a földről, és settenkedni kezd a hang irányába*
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:24 pm

*Kiszúrja a felé közeledő nőt, és nagyon reméli, hogy az nem a rossz oldalon áll, de mindenesetre kedvesen rámosolyog és köszönti*
-Szia...
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:29 pm

*kedvesen mosolyogva int a lánynak*
- üdvöz légy idegen!
*viccelődik, majd a kezét nyújtja Dorien felé*
- A nevem Adelin, és meselovag jelölt lennék, kérem alássan...
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:35 pm

*elfogadja a kézfogást*
-Én Dorien vagyok, és szintén meselovag jelölt... *mosolyog vissza Adelinre*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:41 pm

- ez remek! Eléggé sokan vagyunk, de a többség inkább a csapatának sátrában tartózkodik. Van aki azért, emrt új neki mMesebirodalom, meg ez az egész helyzet, mások emg azért, mert már lovagok, és próbálják fenttartani a rendet. Én meg megszöktem egy kis időre a nagy zsivaj elől.
*mosolyog folyamatosan*
- amúgy a hydra csapat tagja vagyok, és te?
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:43 pm

-Én meg az Andromeda csapat tagja, de még nagyon új vagyok, bár ezt már szerintem észrevetted *kicsit elpirul de azért mosolyog*
-Nagyon szép ez a hely, szerintem gyakran fogok erre járni
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:47 pm

- meghiszem azt! De nem csak a Manóerdő szép... ott van még a Virágtündérek rétje, meg a Tündértó... és a többi csudaszép hely. Mesebirodalom egy igazi álomfölde, ezért is kell megvédenünk, hogy megmaradjanak az embereknek az álmok és a mesék, mert anélkül csak káosz és rosszkedv uralkodna mindenütt.
*mondja komoly arccal, elhivatottan*
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 6:54 pm

*Erőteljesen bólogat, hiszen ezt ő is pontosan így gondolja*
-Egész életemet a mesebirodalom megvédésére szenteltem...Bár tudom, hogy én csak egy szál vagyok a sok szalmaszál közt, de azért talán velem is megy majd valamire ez a világ...
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 7:09 pm

- Ezért vagyunk sokan, mert többségben az erő, és minél többen vagyunk annél nagyobb az esélyünk arra, hogy Eagdan seregét végleg legyőzzük.
*helyesel*
- De ehhez előbb tanulnunk kell, bevallom én már alig várom, hogy elkezdődjenek az órák. A lovagok azt mondták, hogy lesz, amikor terepre is megyünk.
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 7:24 pm

-Jujj azt már én is nagyon várom! *mondja vigyorogva és elszántan*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 7:35 pm

- hát, ha minden igaz, akkor nem kell már sokat várni az első órára. Úgy hallottam, hogy holnap lesz Mesemágia óra. Kíváncsi vagyok, miről fog szólni.
Vissza az elejére Go down
Dorien
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Dorien


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Mar. 25.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 9:02 pm

-Én is nagyon kiváncsi vagyok rá, most viszont megyek. Remélem még majd találkozunk. Szia! *int egyet mosolyogva majd elmegy*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 9:05 pm

*int a távozónak, majd ő visszamegy az előző kis "tisztásra", ahol ismételten elnyúlik a fűben, hogy élvezhesse a napsütést*
Vissza az elejére Go down
Tyrell Israfel
Meselovag
Meselovag



Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:06 pm

*Sétára indul a hajóról, egyenesen az erdőbe. Ahogy egy jkis tisztásra ér, meglátja Adelint, aki a fűben heverész. Odalép hozzá, éss leveti magát a fűbe.*
- Üdv! Délutáni szieszta?
Vissza az elejére Go down
Saphira Nephilim
Meselovag
Meselovag



Hozzászólások száma : 27
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:10 pm

*A hajón elunja magát, és úgy dönt, felderíti a terepet. Sétára indul, és a Manóerdő tisztásán lyukad ki. A heverészőket meglátva elmosolyodik, és lehuppan melléjük.*
- Még el sem kezdődött igazán a kiképzés, és máris kipihenitek magatokat? *kérdi picit gúnyosan.*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:13 pm

*felelemi a fejét, de egy ponton elvakítja a nap, így csak két homályos alakot lát, meg hangokat hall, amiket persze azonnal felismer*
- sziasztok! Hát igen, gondoltam, mielőtt elkezdünk strázsálni, legalább kiélvezem nyugodt perceimet. És ti? Hogy hogy nem a táborban vagytok, vagy a lakóhajón?
*már megint ellustult, tehát csak annyira futja tőle, hogy felkönyököl, és úgy tekint a lányokra*
Vissza az elejére Go down
Tyrell Israfel
Meselovag
Meselovag



Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:16 pm

- Gondolom, mint te! Meguntuk a nagy nyüzsit. Minden televan újoncokkal. Már néhány kiképzésen túl vagyunk...*kuncog Saphinak* - Ez sem lesz nehezebb az átlagosnál, csak épp jó délután a nyivákoló újoncokat hátrahagyni.
Vissza az elejére Go down
Saphira Nephilim
Meselovag
Meselovag



Hozzászólások száma : 27
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:19 pm

- Hát épp erről beszélek, az újoncok képeznek ki minket, legalábbis a türelmünket feszegetik... *fintorog, nincs ínyére az új eresztés, dehát valószínűleg mindenki így van ezzel.*
Vissza az elejére Go down
Adelin
Lovagjelölt
Lovagjelölt
Adelin


Hozzászólások száma : 33
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:21 pm

- ejjnye lányok! Még én is itt vagyok... és bár már egy ideje a meselovagokkal tartok, de még mindig zöldfülűnek számítok, szóval kérlek ne előttem szapuljátok a "fajomat".
*vigyorodik el*
- A nyüzsi meg hamarosan véget ér, amikor elkezdődik már az igazi szezon.
*összedörzsöli a tenyerét*
Vissza az elejére Go down
Tyrell Israfel
Meselovag
Meselovag



Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Mar. 24.

Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2008 11:28 pm

*Ránevet Adelinre*- Te már rég nem vagy zöldfülű, ha később is jöttél, mint mi. De a legújabbak *nagyot fúj* - Hát nem tudom, mi lesz itt belőlük. Néhány nap, és mamájáért sír mind.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Manóerdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manóerdő   Manóerdő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Manóerdő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Meselovagok kiképzőtábora :: Tanösvények-
Ugrás: